Jaka jest różnica między pokerem bez limitu a limitem?

196 viewsTentang Obat
0

Zamiast tego możesz umieścić trochę więcej w garnku na początku gry, aby uzyskać niewielką podwyżkę. To różni się od ograniczenia, ponieważ tutaj nie możesz podnieść bez płacenia za ślepą kropkę lub wejścia do gry, więc istnieje limit twojej mocy podnoszącej. No-limit ma tendencję do bycia bardziej ekscytującym i mniej prawdopodobne, aby mieć ogromny bluf. Jaka jest różnica między No-Limit hold’em a Limit hold’em?

Im większy podwyżka, tym bardziej prawdopodobne jest, że możesz rzeczywiście złapać kogoś. Ale w tym samym czasie, jeśli zadzwonią z bardzo wysokimi kartami, może to sprawić, że będą bardziej skłonni do gry pasywnie i pozostawią Ci duże szanse na zbudowanie dużego potu. Jak wspomnieliśmy powyżej, bez limitu oznacza, że nie musisz kupować i wkładać pieniędzy w ogóle. Inną różnicą jest to, że w no-limit można postawić na dowolne karty, które poprawią twoją rękę i w limit można postawić tylko karty, które poprawią twoją rękę.

Ponieważ przy ogromnym podwyższeniu możesz zadzwonić bardzo wcześnie i wymusić all-in na flopie. Ale to nie znaczy, że nigdy nie możesz złapać kogoś w granicy. Na przykład, decydując się na jaką odmianę gry grać, zalecamy wzięcie pod uwagę, czy zasady będą działać dobrze dla Twojej sytuacji. Jakie są inne różnice między wariantami pokera? Również, gdy blindy są takie same lub większe niż ante wtedy zaleta obstawiania jest mniej oczywista i będziesz zmuszony blufować w limicie więcej.

To nie są rzeczywiście to, o czym człowiek myśli jako o wariantach. Inną dużą różnicą między limitem a bez limitu jest to, że nie wiesz, ile obstawić, dopóki nie jesteś już przy stole. Istnieje wiele innych wariantów pokera tam. Tam, gdzie tak się nie stanie, możesz grać w grę w ciekawy i zabawny sposób, poker blufując przeciwnikom, a nie grając pasywnie. Bez ograniczeń zawsze możesz postawić na dowolne karty, które lubisz, a jeśli pot jest wystarczająco duży, możesz czasami postawić na zasięg przeciwnika.

Na przykład, jeśli chcesz grać w grę, w której gracze mają okazję porozmawiać ze sobą przed rozpoczęciem rundy, będzie to dobra strategia. Ale w grze limitowej istnieje więcej możliwości blufowania i możesz mieć przewagę nad swoim przeciwnikiem. Jeśli gracz odgrywa określoną strategię, nie wpłynie to na wynik gry. W tym przypadku możemy powiedzieć, że szanse na wygranie wielkiego potu są równe.

Zawsze podnosisz 1 w każdej ręce. W pokerze limitowym istnieje ante, które decydujesz ty i twoi przeciwnicy. Jeśli wygrasz, otrzymasz wartość ante. Ślady dla większości gier ustawione są wokół tej kwoty. Tak więc, jeśli masz antel 1 i jest 5 blindów, tworzysz antel w rozmiarze piątej całkowitej potu.

Asked question